vířivka, zrcadla

Wellness víkendy Vám nabízí dokonalou kombinaci relaxace s pozitivními účinky na Vaše zdraví. Důvodů, proč odjed na tento pobyt, je mnoho. Máte-li zaměstnání, které Vás velmi stresuje, objednejte si víkend plný léčebných procedur pro zlepšení svého zdraví i bolavé mysli. Nabízíme pobyty, které napomáhají k celkové regeneraci organismu. Každý z nich zahrnuje masáže či perličkové koupele. Kombinaci horké vody s podvodní perličkovou masáží zad a nohou je naprosto úžasná záležitost. Už po pár minutách se začnete cítit lépe, protože uvolníte své ztuhlé svaly. Vyberte si jeden z úžasných pobytů.

Relaxační balíčky zahrnují:
·       ubytování v příjemných pokojích
·       stravování dle výběru
·       relaxační procedury
·       masáže či zábaly
·       volné vstupy do bazénů, vířivek
·       lékařské konzultace na přání a mnohé další

květiny, bambus, kámen

Krásné dny strávené ve dvou

Hledáte vhodný dárek pro Vaši manželku či přítelkyni? Wellness víkend ji jistě potěší. Svůj vztah skvěle upevníte na relaxačním pobytu ve dvou. Pozitivní vliv krásného prostředí, dobrého jídla, horké vody a masáží Vás dostanou do naprosté pohody. Právě tu potřebujete alespoň jednou v roce! Odpočněte si od práce a rodinných povinností a vyjeďte si s námi na kvalitní wellness relaxační pobyt.

Léčebné procedury, relaxace a skvělá zábava

Hledáte účinný lék, jak vyzrát nad únavou, ospalostí, nedobrou náladou a stresem v práci? Jednoznačnou odpovědí je wellness víkend! Užijte si dny plné hýčkání v podobě balíčků obsahující procedury blahodárné pro Vaše zdraví. Vyberte si z každodenní aktualizované nabídky úžasných pobytů za bezkonkurenční cenové relace. Investice do svého zdraví byla a bude vždycky tou nejlepší. Přemýšlíte-li nad tím, jak dobře utratit své našetřené peníze, odjeďte na luxusní relaxační pobyt do hotelu dle naší nabídky. Rezervace je velice jednoduchá.

kameny, západ slunce

Ohodnoťte příspěvek